Nieuws!

Vacature AV-Team

17 september 2021

De kop is eraf! De hernieuwde Marekerk is nu elke zondag ook online te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Voor de vrijwilligers van het Team “Achter De Schermen”, het oude “Beamer-team” zijn er nu nieuwe camera’s, schermen en een computerprogramma om mee te werken. De komende periode zijn wij druk bezig om ons dit eigen te maken, zodat wij ook online diensten van de Marekerk kunnen blijven uitzenden. Af en toe een zal het nog wel even mis gaan met geluid en beeld, maar al doende leren wij. Heb je hart voor de Marekerk en vind je het leuk om tijdens een dienst ook achter de schermen mee te werken, meld je dan aan voor ons Team via kerkrentmeesters@marekerkdemeern.nl  Als je meer info wilt hebben, kan je ons ook aanspreken voor of na een dienst. Van harte welkom!  

marekerk de meern audio visueel